.

50PCS Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда Секоја боја 10pcs

50PCS Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда Секоја боја 10pcs

167.04
DEN 142.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


50 PCS Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда Секоја боја 10pcs

Главните карактеристики