.

5.5*2.1 Женски 6.0*3.0 Машки AC DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп Широко за Лаптоп Toshiba AQJG

5.5*2.1 Женски 6.0*3.0 Машки AC DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп Широко за Лаптоп Toshiba AQJG

45.12
DEN 43.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

5.5*2.1 Женски 6.0*3.0 Машки AC DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп Широко за Лаптоп Toshiba AQJG
Начини на плаќање : не прифаќаме ЗАЧУВАМ. Paypal , Western Union ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас! ако ви требаат повеќе квантитет Контактирајте со нас За најдобра цена и брза испорака . Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина. Плаќањето ќе биде потврдено и во рок од 24 часа, Викенд 48 часа. Ако ви треба за да купите повеќе квантитет, но цената не е многу евтини, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот и Ракувањето со : Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 3-5 дена по потврдување на уплатата. Време на испорака : Ако брод објект од EMS,UPS-от,Fedex,DHL,TNT, тоа само да се земе 5-7days, Ако го испрати на Кина Пост Воздух Mail( ) е околу. 15 - 25 работни дена за повеќето од НАС/ велика БРИТАНИЈА / AU дестинации. Земјата Прибл. Време на испорака
Земја
Прибл. Време на испорака
Сад / Велика Британија / Австралија
15-25 работни дена
Канада
15-25 работни дена
Бразил / Јужна Америка
може да потрае и до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција
Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа
може да потрае и до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.

Главните карактеристики

Бренд Име:
AQJG
Број На Модел На:
DC 6.3*3.0 ЏЕК
Број На Модел На:
dc џек
Connector1:
6.0*3.0 mm машки
Connector2:
5.5*2.1