.

100pcs/многу, 4pin/5pin RGB/RGBW конектор, 4 pin/5 pin игла, Женски/машки тип двојна 5pin, лесно connet за RGB/ RGBW лента

100pcs/многу, 4pin/5pin RGB/RGBW конектор, 4 pin/5 pin игла, Женски/машки тип двојна 5pin, лесно connet за RGB/ RGBW лента

157.44
DEN 150.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот Опис : 4pin Женски/Машки Конектори •За LED SMD3528 5050 RGB Флексибилна Лента •Нема лемење •Конектор Тип : 4 pin RGB Конектор •круг : 0.6 мм •игла растојание : 2.54 мм •Боја : Црна 5pin Машки Конектор 5pin 12mm Конектор За LED Лента SMD 5050 RGBW лента , Нема Потреба Лемење Поврзете led лента за далечински контролер Timesaving, лесно да се поправи. Со оваа ставка можете да го поврзете вашиот 5050 LED Лента како вашата желба. Сигурен поврзете, добри перформанси. Постапка : Од Лента да се одземе или од лента да контролер Внимание : За RGBW LED Лента Light Пакет се вклучени : 100 компјутери * led лента конектор

Главните карактеристики

боја:
4pin женски, 4pin машки, 5pin машки, женски 5pin
Број На Модел На:
4 5 PIN игла