.

500sets По Пакет 6mm x 30мм се прошири помине ѕиден приклучок водител на завртка со сидро

500sets По Пакет 6mm x 30мм се прошири помине ѕиден приклучок водител на завртка со сидро

239.52
DEN 220.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Производи име : прошири помине Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет 2 : Боја вкупно : жолта сидро со цинк, обложени со завртки; 4 : Количина : 500sets(еден сет вклучувајќи и една завртка и една пластична жолта сидро). 5 : Материјал : ЈП 6 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Пакет : 6x30mm големина; 500sets по пакет. Слика :
CE сертификација на воздухот коноп пиштоли : со 10 години' професионално искуство за да се гарантира пиштоли " квалитет; ако сакате голема количина, pls ни испратите e-mail и ние ќе ви ги даде поевтини цени. Професионални Алатки Снабдувач Градители Избор Алатки ограничен-Специјализирана во Изработка на Коноп Алатки! Забелешка : 1, по Кина Пост Воздух Mail, тоа е најевтин начин да се испрати. Но, тоа може да потрае подолго време, на начин. 2, ако сакате производот итно, pls изберете и други побрзо да се изречни или да контактирате интернет или со пораки. ако ви требаат повеќе квантитет pls цел онлајн. Исто така, можете да ни испратите пораки на интернет за детални информации. Ако не можете да најдете видови сакате, pls контактирајте со нас. Ние ќе ви помогнеме да најдете соодветни ставки сакате.

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Бренд Име:
Toolsbrother
Извор На Енергија:
упатство
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
П.Н.Е.-завртка
Тип:
завртка со anchcor