.

Бесплатен превозот,близината PIN Тастатура IC card reader со wiegand26/34 излез за Контрола на Пристап,sn:08F-IC +мин:1pcs

Бесплатен превозот,близината PIN Тастатура IC card reader со wiegand26/34 излез за Контрола на Пристап,sn:08F-IC +мин:1pcs

DEN 912.00

Пристапност
Во достапна форма


Wiegand 26/34bits Стандарден Формат на Податоци Излез
*Помалку од 0.2 вториот Одговор Брзина
*5-10cm Близина Опсег
*Собна Температура : -25c да 75c
*Амбиентниот Влажност : 10%-90%
*Вграден-Антена
*Вграден LED (Двоен LED Боја)
*Вграден Гласно Говорник (Ѕвончето)
*DC 9 V-16 V Работен Напон. Стандард 12 V, 70m A Работат на струјата
*100 Метри Комуникација На Далечина
*Реално Време За Пренос На Податоци,
*ПВЦ Материјал Случај
*Со Отворено Вода-Доказ Функција
*Аудиовизуелни индикација : Кога регистрирани картичка е претставен на читателот, на црвениот LED трепка зелено и се огласува звучен сигнал.
*114*76*16(mm)
*Пакет : 100pcs по картон. Картон Големина : 43.5*56*23(cm)
Жица Врска
WG26/34
Црвено : DC 9 V-16 V
Црна : GND
Зелена : D0
Бела : Г1
Сина : LED
Жолта : BEEP
сивото : ring
виолетова : ring

Главните карактеристики

Бренд Име:
FENGLIANSECURITY
Тип:
IC
напон,струја:
DC12v 70ma
стандарден формат:
WG26/34