.

5pc 30мм метал lvory Бисер копчето Кристал Копчиња Emebellishment Шиење Костими Занает DIY Денот на Вљубените Свадба Декоративни

5pc 30мм метал lvory Бисер копчето Кристал Копчиња Emebellishment Шиење Костими Занает DIY Денот на Вљубените Свадба Декоративни

DEN 181.92

Пристапност
Во достапна форма


5pc 30мм метал lvory Бисер копчето Кристал Копчиња Emebellishment Шиење Костими Занает DIY Денот на Вљубените Свадба Декоративни
Ние сме Фабрика! АКЦИИ!
1. 30ММ Кристал Бисер Копчето
Златна Позлата со јасни кристал
Тие изгледаат многу повеќе сјајна и убава во всушност!
Добредојдовте на нашата Фабрика!
Ве молиме Забелешка вашите Квантитет, Боја и така натаму.
Начин на плаќање (1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. (2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. (3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Превозот и Ракувањето со Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 2 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 12-21 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 15-30 дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 20-35 работни дена во Други земји, Вообичаено не повеќе од 30 работни дена, Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
K151
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Обликот:
Цвет
Големина:
30mm
боја:
Golden