.

Жените Пролет Тексас Ровот Наметка Седум Поделба Ракав Плус Големина Лабава Грб Солидна Боја Секојдневен Блузи Мода Outerwear OKXGNZ A584

Жените Пролет Тексас Ровот Наметка Седум Поделба Ракав Плус Големина Лабава Грб Солидна Боја Секојдневен Блузи Мода Outerwear OKXGNZ A584

3204.96
DEN 1603.00 -50 %

Пристапност
Во достапна форма


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина Биста Половината Рамо и ракави Ракав Buttock M 61 96 / 53 / / L 63 100 / 54 / / XL 65 104 / 55 / / 2 XL 67 108 / 56 / / 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Декорација:
Dovetail,Epaulet,Гроздобер,Батон,Џебови,Spliced,Излитен,Pleated
Тип:
здолниште
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Жените тексас јакна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Ткаенина Тип:
Тексас
Затворање Тип:
Двојно Гради
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Бренд Име:
OKXGNZ