.

Мрачно Заврзана Headband Bebe Девојки Памук Лак Headbands Деца Лак Вратоврска Главата Turban Ткаенина Зголеми Јазол Глава заврши Вкупно 8 бои

Мрачно Заврзана Headband Bebe Девојки Памук Лак Headbands Деца Лак Вратоврска Главата Turban Ткаенина Зголеми Јазол Глава заврши Вкупно 8 бои

216.00
DEN 110.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина на : Глава обемот ≤ 50cm Материјал : Памук
Боја : 10 бои
Тежина : околу 25 g
Пакет : 1pc*памук Јазол headband

Главните карактеристики

Бренд Име:
Seeyoo
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
49
Тип На Објект:
Headwear
боја:
Покаже како Слика
Шема:
Лак
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Повод:
Насекаде
Пакување:
opp
За:
Бебе девојка&момче
Методи на производство:
Рачно изработени
Потекло:
Yiwu,Кина
is_customized:
Yes