.

3 Компјутери/многу Висок Квалитет рачно изработени солидна Најлон Headband Лак Headbands За симпатична Децата Девојки Коса Додатоци Headwear крпа на главата бенд

3 Компјутери/многу Висок Квалитет рачно изработени солидна Најлон Headband Лак Headbands За симпатична Децата Девојки Коса Додатоци Headwear крпа на главата бенд

78.24
DEN 62.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


Топло совети :
цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји.
цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС.
цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail.
цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.
3 Компјутери/многу Висок Квалитет рачно изработени солидна Најлон Headband Лак Headbands За симпатична Децата Девојки Коса Додатоци Headwear крпа на главата бенд
[материјал] најлон коса бенд
купувачот мора да го прочитате :
1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",
2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .
3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,
4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.
5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
FK-106
Материјал:
Најлон,Памук Мешавини,Памук,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Геометриски