.

40pcs/лот 3 Grosgrain Лента Бутик Коса Лакови Без Клипови Pinwheel Виножита Лак За Девојки Деца Hairbow Коса Додатоци

40pcs/лот 3 Grosgrain Лента Бутик Коса Лакови Без Клипови Pinwheel Виножита Лак За Девојки Деца Hairbow Коса Додатоци

DEN 383.04

Пристапност
Во достапна форма


започнете
Режим Име лак haipins коса додатоци Големина
8 x 8cm 3inch Тежина од 2.5 g Боја 20colors ќе ги собереш Количество 40pcs/многу
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени, над димензии се само за Референца. Благодарение : Слики суптилна боја) и разликата во вид Е нормално! Можете да изберете бои, ако не и ние ќе испрати микс. Pls изберете боја од тука и кажете ни боја, број и количина ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
YUZEHD
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Chiffon,Памук,Сатен
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
bow001
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Печати