.

2 ПАРЧИЊА парична Казна Принцеза Смола Папагал Рипка ББ Клип Девојки Коса Додатоци Шноли Деца Headwear Бебе Коса Клипови Headdress

2 ПАРЧИЊА парична Казна Принцеза Смола Папагал Рипка ББ Клип Девојки Коса Додатоци Шноли Деца Headwear Бебе Коса Клипови Headdress

132.96
DEN 83.00 -38 %

Пристапност
Во достапна форма

Опис
2 ПАРЧИЊА парична Казна Принцеза Смола Папагал Рипка ББ Клип Девојки Коса Додатоци Шноли Деца Headwear Бебе Коса Клипови Headdress
Висок квалитет и симпатична домот и слатка им Помогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удира Функција : Направи вашите деца повеќе слатки. Тоа е најдобар подарок за деца. Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Главните карактеристики

Пол:
Девојки
Материјал:
Акрилик
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Шноли
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
DBB-N45
Тип На Објект:
Headwear