.

20pcs Розова Сина Мода Симпатична Бисер Капчиња Цвет Девојки Прилагодливи Еластична Hairbands Солидна Kawaii Флорални Новороденче Мека Headbands

20pcs Розова Сина Мода Симпатична Бисер Капчиња Цвет Девојки Прилагодливи Еластична Hairbands Солидна Kawaii Флорални Новороденче Мека Headbands

1510.08
DEN 1359.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


20pcs/2 C Мода Симпатична Бисер Капчиња Цвет Девојки Прилагодливи Еластична Hairbands Солидна Kawaii Флорални Новороденче Мека Headbands Деца Коса Додатоци
Модел No : SMPMQ70554
Пакување : 20pcs/Многу
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата.
1. 100% Сосема Нов и Модни Hairbands
2.Стил : Цртан Филм Headbands
3.Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр.(1,2,3..) под секоја слика. Или ако сè уште не се чувствуваат сигурни за бои, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на наредби. Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понатамошна настава на бои.Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали.
2. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози.
3. Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.е. осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор,светлината разлика кога ние сме преземање на слики.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Smart Фиби
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
SMPMQ70554
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Стил:
Новина
Материјал:
КАПЧИЊА
Бои:
Assorted Colors
Обликот:
Флорални
Материјал:
КАПЧИЊА