.

10PCS 5mm Беж Ткаенина Целосно Покриени од Обичен Метал Коса Headbands hairbands за DIY на коса и накит

10PCS 5mm Беж Ткаенина Целосно Покриени од Обичен Метал Коса Headbands hairbands за DIY на коса и накит

DEN 537.60

Пристапност
Во достапна форма


1)Материјал : метал,ткаенина
2)Тежина : околу 10.0 g/еез
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
5mm целосна ткаенина спакувани метал headbands,DIY headbands за девојки,рачно изработени деца додатоци,девојки headbands за цвеќиња за коса,лакови за коса headbands,бебе headbands бутик ЗДЕЛКА за РЕФУС 30 цврсти бои за избор 5mm сатен лента опфатени обичен Метал Коса Headbands на Бесплатен превозот САД$ 38.94 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 7mm 19 цврсти бои мешана ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 45.75 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 13 цврсти бои мешани 10мм ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 49.15 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 10colors мешани 8мм сјајна обична пластична коса headbands со заби во внатрешноста на бесплатен превозот САД$ 11.07 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 5mm црн сатен лента завиткани обичен метал коса headbands на Бесплатен превозот САД$ 12.48 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 50pcs редовни квалитет 5mm обичен метал коса headbands со наведнуваат совети на олово слободни и nickle free US$ 28.83 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС со висок квалитет сребро заврши 5mm обичен метал коса headbands со свиткан на крајот на nickle слободни и да доведе слободни квалитет US$ 10.62 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС со висок квалитет 5mm златна обичен метал коса headbands со свиткан на крајот на nickle слободни и да доведе слободни квалитет US$ 12.68 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 10мм црна ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 9.62 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 12mm црна ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 10.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FS2501
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Бренд Име:
MAUTSU
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал