.

Новата Симпатична Цртан Филм За Деца Hairbands Венчиња Headband Мики Зајакот Цвеќе На Главата Бендови Headwear Коса Додатоци За Девојки

Новата Симпатична Цртан Филм За Деца Hairbands Венчиња Headband Мики Зајакот Цвеќе На Главата Бендови Headwear Коса Додатоци За Девојки

84.00
DEN 67.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Новата Симпатична Цртан Филм За Деца Hairbands Венчиња Headband Мики Зајакот Цвеќе На Главата Бендови Headwear Коса Додатоци За Девојки
Висок квалитет и симпатична домот и слатка им Помогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удира Функција : Направи вашите деца повеќе слатки. Тоа е најдобар подарок за деца.
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Главните карактеристики

Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Spandex,Памук Мешавини,Полиестер
Број На Модел На:
FD-N112
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип На Објект:
Headwear
Еко-Пријателски:
Yes
Пол:
chilren;бебе
боја:
Како што е прикажано