.

15pcs/3C Мода Симпатична Круша Цвет Девојки Лента Лак Hairbands Солидна Kawaii Флорални Новороденче Чипка Мека Headbands Коса Додатоци

15pcs/3C Мода Симпатична Круша Цвет Девојки Лента Лак Hairbands Солидна Kawaii Флорални Новороденче Чипка Мека Headbands Коса Додатоци

2783.04
DEN 2505.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


15pcs/3 C Мода Симпатична Круша Цвет Девојки Чипка Hairbands Солидна Kawaii Флорални Новороденче Мека Headbands Деца Коса Додатоци
Модел No : SMPXTH
Пакување : 15pcs/Многу
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата.
1. 100% Сосема Нов и Модни Hairbands
2.Стил : Цртан Филм Headbands
3.Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр.(1,2,3..) под секоја слика. Или ако сè уште не се чувствуваат сигурни за бои, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на наредби. Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понатамошна настава на бои.Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали.
2. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози.
3. Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.е. осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор,светлината разлика кога ние сме преземање на слики.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
SMPXTH
Бренд Име:
Smart Фиби
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Стил:
Новина
Материјал:
Други
Бои:
Assorted Colors
Обликот:
Флорални
Материјал:
Газа