.

Sinland Ултра Микрофибер Абсорбента Пресврт Коса Turban Сушење Капа Коса Заврши Кап 10 Инчен x 26 Инчи 25cmx65cm 50 парчиња

Sinland Ултра Микрофибер Абсорбента Пресврт Коса Turban Сушење Капа Коса Заврши Кап 10 Инчен x 26 Инчи 25cmx65cm 50 парчиња

9560.16
DEN 9082.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈА
Големина : 10 инчен x 26 инчи 25cmx65cm
Боја : Црна , Сива
ФУНКЦИЈА Големина : 10 инчен x 26 инчи. Јамка која е на истата страна со копчето е слободно.Постои уште еден циклус од друга страна, ова се совпаѓа со копчето. Направени на корални руно, кој обезбедува ефикасна влага транспорт при давањето на удобност и трајност; Со подобрување на еластична кабелот Иновативни заврши им помага на сува коса побрзо отколку редовна крпа. Удобен turban дизајн ќе ви овозможи да се задржи на косата сигурно додека се подготвува и сува коса побрзо да се заштеди време Крпи се идеални за секојдневна употреба дома, во barbershop, во салата и додека патуваат го Намалува ризикот од сплит завршува; ултра-лесен и пријател на косата и кожата
DESCRIPITION
Големината е 25cmx65cm, 2 парчиња, две бои (Црна и Сива боја). Се користи за Салон и Дома Долготрајни Косата со Крпа Обвива. Може да се користи за да универзитетот домови, дома, пливање, плажи, бања, спа и така натаму. Исто така може да се користи како крпи користи за да умре за коса или за нега на коса, бидејќи боите се отпорни на нечистотија. Косата со крпа обвива се направени на корални руно. Тоа е многу абсорбента, мека, противалергиски, анти-бактерии, брзо сушење, лесно чистење и издржливи.

Главните карактеристики

Големина:
25cmx65cm
Тежина:
105
Расположливиот:
No
Апсорпција:
5s-10-ти
Обликот:
Ролна
Тип:
косата со крпа
Стил:
Обична
Функција:
Машина Перат,Компресирана,Брз-Сува
Број На Модел На:
2565
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Материјал:
Микрофибер Материјал
Бренд Име:
SINLAND
Големина:
25cmx65cm