.

Костец Решат Пресврт Гас Менгеме Пластика, Алуминиум Со Гас Кабел За Мотор Јама Нечистотија Велосипед Мотокрос ATV Теренски Quad

Костец Решат Пресврт Гас Менгеме Пластика, Алуминиум Со Гас Кабел За Мотор Јама Нечистотија Велосипед Мотокрос ATV Теренски Quad

480.00
DEN 451.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Гас Се Спогоди Со Гас Кабел
Ако се избере "Костец Само" ќе биде не вклучувајќи Гас Кабел, Ви Благодариме!
Пригушување Кабел : 950 MM/110 MM
Тоа се 2 позиција да фитинг Гас Кабел за да се Прилагоди на Должината

Главните карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
0.18kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Тип На Објект:
Костец
Боја:
Црна
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)