.

Itopkris Убавина Женски Козметички Торба Шминка Торба Патување Организатор Облекување Случај Голем Капацитет Toiletry Торба Жените Necessaire Торба

Itopkris Убавина Женски Козметички Торба Шминка Торба Патување Организатор Облекување Случај Голем Капацитет Toiletry Торба Жените Necessaire Торба

326.40
DEN 294.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Објектот Тежина:
160g
Материјал Состав:
Најлон
Бренд Име:
itopkris
Објектот Ширина:
10cm
Стил:
Моден
Објектот Должина:
19cm
Објектот Висина:
7cm
Главен Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
13yry1
боја:
Во внатрешноста на црвено,целосно црна
Капацитет:
Кармин,Крем,Веѓа молив, Make up вода