.

Deanfun Ctue Крава Шминка Кеси 3D Испечатени Срцето Нова Мода Жените Козметички Организаторот за Патување Полиестер 50952

Deanfun Ctue Крава Шминка Кеси 3D Испечатени Срцето Нова Мода Жените Козметички Организаторот за Патување Полиестер 50952

95.52
DEN 91.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


100% сосема нов и висок квалитет На козметички торба е совршен објект за секоја сезона сите годината козметичката торба е специјално дизајнирана за да ви дадат стил кои ќе ви ги мода Секоја боја е мека и удобна Материјал : висококвалитетен полиестер Големина на : 18*22*13.5 cm Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Квалитетот Надградба поудобно,Повеќе топлина,Повеќе стилски Повеќе од 50pcs да ги прилагодите на вашите сопствени боја/стил за Сите производи од нашата сопствена фабрика, на Сите производи во парк Пакетот вклучува : OPP 1 x козметички торба
Вистински
Гаранција
100% Вид
Снимање
72 Часа
Испорака
Основана во 2009 година,Deanfun, бренд на YIWU Chenqi Е-трговија CO., LTD.,
се наоѓа во една од Chinas Врвни Мода Продавница онлајн.
Покривајќи површина од 20 илјади метри квадратни, ние сега има над 300 вработени, годишен продажбата на слика
што надминува стотици илјади парчиња облека.
Во текот на првата година, нашата компанија има постигнато 500% раст од 2009 до 2010 година,
за да се постигне продажбата на 150million Јуани.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Број На Модел На:
BBH-50952
Материјал Состав:
100% Полиестер
Објектот Должина:
18-22cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
35g
Главен Материјал:
Полиестер
Обликот:
Перница
Објектот Ширина:
2cm
Бренд Име:
deanfun
Објектот Висина:
13.5cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
3D Печатење Жените Козметички Кеси:
жените cosmtics торба
козметички жени:
печатење торба
шминка pounch:
makeuop торба