.

Гаќи жените во бело се меша и натпревар подарок кутија цртан филм памучна долна облека на жените прекрасна секси кратко bragas thongs UNGD09

Гаќи жените во бело се меша и натпревар подарок кутија цртан филм памучна долна облека на жените прекрасна секси кратко bragas thongs UNGD09

695.52
DEN 591.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Погоден за телесна тежина 35kg-55kg
Материјал : 95% памук + 5% spandex
Повремено недостаток на 1-2 боја, ние ќе го замени слични модели наместо тоа, обично се со иста боја или слични модели, без претходна најава.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
SHARFAM
Материјал:
Памук,Spandex
Шаблон Тип:
Животните
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Лак
Материјал Состав:
95% Памук + 5% Spandex
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
46
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Поддршка на ОЕМ:
Поддршка
Поддршка на договорот:
Поддршка
Име на производ:
Памук
Содржината на основната ткаенина содржина:
95
Материјал состав во crotch:
Памук
Карактеристики:
Диши Слободно
Пакување форми:
заградени
Пакување во број:
Повеќе од друга облека