.

Млеко Мед Парафински Восок Рака Маска Рака Грижа Навлажнувачки Белење На Нега На Кожата Exfoliating Calluses Рака Филм Рака Крем

Млеко Мед Парафински Восок Рака Маска Рака Грижа Навлажнувачки Белење На Нега На Кожата Exfoliating Calluses Рака Филм Рака Крем

228.96
DEN 185.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.

Главните карактеристики

Употреба:
Рака
Тип На Објект:
Крем
Сертификат Број:
xx
GZZZ:
YGZWBZ
Број На Модел На:
Млеко мед Парафински Бањи
Функција:
Негување,Навлажнувачки,Белење
Мирис:
Како што е прикажано
сертификација:
GZZZ
Состојка:
Како што е прикажано
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
120g