.

Врвен Квалитет на Златна Љубов Кристал Јасно Тешко КОМПЈУТЕР Назад Случај За Xiaomi MI6 M6X Mi3 Mi4 М5 M5S M5SPlus MAX Max2 Микс 2 Coque Fundas

Врвен Квалитет на Златна Љубов Кристал Јасно Тешко КОМПЈУТЕР Назад Случај За Xiaomi MI6 M6X Mi3 Mi4 М5 M5S M5SPlus MAX Max2 Микс 2 Coque Fundas

172.32
DEN 146.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма

Descrition : 100% сосема нов и добар квалитет. Јасно тешко пластични случај опфатени со bling кристал, да направите вашиот телефон да shinning и посебни. Заштитете го вашиот Телефон од scartches, шокови и прашина. Лесен пристап до сите контроли и пристаништа, без отстранување на случај. Материјал : Направени со висок квалитет rhinestones, кристално дијаманти, други посебни додатоци. Компатибилен : За Xiaomi Mi3 М3 Mi4 М4 М5 M5 S M5 SPlus MAX MAX2 МИКС MIX2 MI6 M6 МИ 6 X Пакет се вклучени : 1x Дијамант Случај Имајте на ум : Мобилен телефон не е вклучен. Почитувани купувачи Мерки на претпазливост руски клиенти користат целосното име, ако не го користите целосното име може да не ја прими пратката

Главните карактеристики

Материјал:
За Xiaomi Mi3 М3, За Xiaomi Mi4 М4, За Xiaomi Mi5 M5, За Xiaomi Mi5S M5S, За Xiaomi M5SPlus, За Xiaomi Mi6 M6, За Xiaomi Mi 6X, За Xiaomi MAX, За Xiaomi MAX2, За Xiaomi се МЕША, За Xiaomi MIX2
Компатибилен Xiaomi Модел:
M5,Ми се МЕША 2,Мвр 4,Ми 5S Плус,Ми се МЕША,Mi5,Ми Max 2,Мвр 6,Ми 5S
Карактеристики:
кристал случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Saicrezy
Големина:
For Xiaomi MI6 M6X Mi3 Mi4 M5 M5S M5SPlus MAX Max2 Mix Mix2
Тип:
кристал случај
дизајн:
Jewelled