.

Адвокатско Женска Циганска Хипи Аладин Baggy Harem Панталони Жените Чекан Панталони Boho Секојдневен Панталони Крстот Панталони

Адвокатско Женска Циганска Хипи Аладин Baggy Harem Панталони Жените Чекан Панталони Boho Секојдневен Панталони Крстот Панталони

DEN 1103.52

Пристапност
Во достапна форма


Бренд нови никогаш не носи Ридот племе Унисекс Genie Harem Панталони направен од тешки дебели квалитет на памучна ткаенина, погоден за мажи или жени.
Ве молиме имајте во предвид : моделот - боја околу половината може да се разликуваат од сликите и варираат од едно панталоните до друг.
Големина на : Слободен Големина - Една Големина - Regular Waist : Elasticized 25"- 38" (64 cm – 96 см)Максимална половината големина 38" (96 см)Колковите : До 40" (102 см)Должина : 37" (94 cm) Половината – Hem Ankle : 10" – 15" (25 см до 38 cm)Облека Нега
Рака мие only All Слики и Бои Може да се Разликува Малку Поради Светлосни Ефекти Во Студио

100% Сосема Нов И Висок квалитет

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Памук
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Декорација:
Цвеќиња
Пред Стил:
Станот
Дебелина:
Лесен
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Крстот-панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
Љубов Myun
Одговара Тип:
Лабава