.

БОНБОНИ КИНОЛОШКИ Куче Превозници Оксфорд Водоотпорен Подебели Задните Врати Милениче Куче столче Покрие Душеци Hammock Заштитник Капка Превозот D1159

БОНБОНИ КИНОЛОШКИ Куче Превозници Оксфорд Водоотпорен Подебели Задните Врати Милениче Куче столче Покрие Душеци Hammock Заштитник Капка Превозот D1159

1103.52
DEN 772.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : ПВЦ Водоотпорен слој, oxford
Боја : како што е прикажано
Големина : 135x135cm
Конверзија : 1inch=2.54 см
Пакет Се Вклучени :
1 X Миленичиња Куче Столче Мат

Главните карактеристики

Големина:
135x135cm
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Fitable Тежина:
10KG
Шема:
Цврста
Бренд Име:
Cawayi Кинолошки
Тип На Објект:
Автомобил Патување Додатоци
Сезоната:
Сите Сезони
Применливи Раса Куче:
Универзална
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Oxford