.

Светло Сива Кукла Облека, Облека За Барби Кукла Облека Крзнено Палто Кукла Фустани За Барби 1/6 BJD Кукла Додатоци Детска Играчка

Светло Сива Кукла Облека, Облека За Барби Кукла Облека Крзнено Палто Кукла Фустани За Барби 1/6 BJD Кукла Додатоци Детска Играчка

229.44
DEN 138.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Светло Сива Кукла Облека, Облека За Барби Кукла Облека Крзнено Палто Кукла Фустани За Барби 1/6 BJD Кукла Додатоци Детска Играчка
Погодни за : за 1/6 кукли за 11.5"(29cm ) висина
Материјалот е човек-направени од крзно, па крзно може да падне. Ве молиме не конкурираат ако навистина ум.
Грб само, кукли и други додатоци НЕ се вклучени.

Главните карактеристики

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Кадифен
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
грб за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Грб
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци