.

Blygirl Blyth кукла Браун удира кадрици кукли Бр 2986 општи тело 7 зглобовите нормалната боја на кожата

Blygirl Blyth кукла Браун удира кадрици кукли Бр 2986 општи тело 7 зглобовите нормалната боја на кожата

DEN 2160.00

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на Blygirl продавница Кукла е очи може да се промени во четири бои, главата школка по јаже, очите. Кукла е коса е многу добар, многу удобно, мека. Кукла е кожата е Бело, тело има седум зглобовите, телото боја е бела. Треба да го замени тело може јавете се во нашата служба за корисници. Сакате да знаете повеќе информации ве молиме дај ми порака!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кукли
Возраст Опсег:
> 8 години
Димензии:
30cm
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
diy играчка
Тип:
Моден Кукла
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
Blygirl
Предупредување:
ништо
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS