.

HIDEEP Целосна Месинг Круг Кујна Осмоза Вода за Пиење Филтер Тапа Директно Вода за Пиење, Јадење Еден Ротира Тапа Канцеларија

HIDEEP Целосна Месинг Круг Кујна Осмоза Вода за Пиење Филтер Тапа Директно Вода за Пиење, Јадење Еден Ротира Тапа Канцеларија

DEN 4644.00

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : High-end Кујна Тапа Бренд нам : HIDEEP Главното тело материјал : Месинг процес на Производство : Жица цртање На нето тежина : 0.495 kg Дупка со дијаметар : 20mm Применливиот локален : кујната на Нашите производи низ сад, Канада, c UPC сертификација орган е северно-Американскиот пазар на санитарија за сертификација на производи, нашите производи се извезуваат во сад, Канада, Германија, Европа и во други држави. Производот не содржи олово и други отровни материи, е здравјето на материјали. Различни земји имаат различни цевка големини, ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодарам. Или ние ќе ги испрати нашиот стандард size1/2' за вас
.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HIDEEP
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Бранеа
Rotatable Или Не:
Yes
Ладно & Топла Вода:
No
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
HI03B002
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Име на производ:
High-end Нето Пиење Кујна Тапа
Главното тело материјал:
Дувачкиот
Применливите локални:
кујната
Нето тежина:
0.495 kg
Се користи за 1:
Кујна
Се користи за 2:
Канцеларија
Тип:
Директно Вода За Пиење Тапа