.

6/12/24pcs 31.5 инчен 8.5 mm Стрелаштво Дрво Стрели Турција Пердуви Handmake Дрвени Стрелките за Извивам Лак Традиционалните Longbow Лов

6/12/24pcs 31.5 инчен 8.5 mm Стрелаштво Дрво Стрели Турција Пердуви Handmake Дрвени Стрелките за Извивам Лак Традиционалните Longbow Лов

1279.68
DEN 1152.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

6/12/24pcs 31.5 инчен 8.5 mm Стрелаштво Дрво Стрели Турција Пердуви Handmake Дрвени Стрелките за Извивам Лак Традиционалните Longbow Лов Опис: 1.Име : Дрво стрелката 2.Должина : 31.5 инчен 3.Вратило материјал : Ramin дрво 4.Дијаметар : 8.5 mm 5.Пердув облик : Параболични 6.Стрелка точка материјал : Алуминиум 7.Стрелка точка тежина : 6g(100grain) Функција: 1.Fletching црна насочат во облик на турција пердув 5" 2.400-450 ' рбет дрво стрелка 3.Кина е традиционален исклучителна занает 4.Челик стрелка точка вметната и прикован зацврсти,сребрена боја или жолта боја испратени по случаен избор 5.Повеќе погоден за 50-70 lbs извивам лак или соединение лак

Главните карактеристики

боја:
6pcs, 12pcs, 24pcs
Бренд Име:
Huntingdoor
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
02MJ01T
Пердув Материјал:
Други
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
Вратило Материјал:
Дрво
Име:
дрво стрелката
Должина:
31.5inch
Вратило Материјал:
Ramin дрво
Пердув форма:
Параболична
Стрелка точка тежина:
дрвени стрелки стрелаштво:
стрелаштво дрво стрели
handmake дрвени стрели:
за извивам лак или longbow
турција пердуви:
традиционалните дрвени стрели
fletching дрвени стрели:
дрвени стрели пердуви