.

Лов, Стрелаштво Отворено Патување ЦПУ Лак Телефон Носителот Заградата Планината за Црвена Точка Ласерски Соединение Лак Извивам Лак

Лов, Стрелаштво Отворено Патување ЦПУ Лак Телефон Носителот Заградата Планината за Црвена Точка Ласерски Соединение Лак Извивам Лак

925.92
DEN 778.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма


Лов, Стрелаштво CNC Лак Телефон Заградата Планината за Црвена Точка Ласерски Соединение Лак Извивам Лак
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Направени од Издржлив Алуминиумски Материјали.
Центар Монтирани не треба да се Ре-вид вашиот Лак
одговара на повеќето стабилизатори
Брзо и Едноставно без копчиња или корекција
работи со Повеќето паметен телефон
Спецификации :
Материјал : Алуминиум
Боја : Црна
Ширина : Max 9cm (Прилагодливи)
Спецификации :
Направени од Издржлив Алуминиумски Материјали.
Центар Монтирани не треба да се Ре-вид вашиот Лак
одговара на повеќето стабилизатори
Брзо и Едноставно не копчиња
Ширината е Прилагодлив
работи со Повеќето паметен телефон
Пакет Се Вклучени :
1 x Phone Држач Заградата
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за вашето разбирање. Ако руски клиентите сакаат да купат,ве молиме контактирајте со нас! добредојдовте на нашата продавница

Главните карактеристики

Употреба:
Снимање
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
Лак телефон Заградата Планината
Бренд Име:
topoint стрелаштво
Користете Одговара:
сложена и извивам лак
Материјал:
Алуминиум
Име:
Лак телефон Заградата
wight:
143g