.

Жешка! Спортски Еластична Компресија Лактот Ракав Се Подготвуваат Во Кошарка, Тенис Фитнес Поддршка Лактот Заштита

Жешка! Спортски Еластична Компресија Лактот Ракав Се Подготвуваат Во Кошарка, Тенис Фитнес Поддршка Лактот Заштита

105.60
DEN 84.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Спортски Еластична Компресија Лактот Ракав Се Подготвуваат Во Кошарка, Тенис Фитнес Поддршка Лактот Заштита
Карактеристики :
1. 100% Сосема Нов и висок квалитет.
2. Анатомски лак поддршка дизајн им овозможува на рака да се изврши природно.
3. Високо еластична, направени од удобно Најлон за компресија.
4. Обезбедува цврста поддршка за коленото, помага во спречување и лекување на стресот повреди.
5. Еластична дизајн за удобност монтирање.
6. Extensional лактот се подготвуваат да ги заштити вашите колена
Спецификации :
Материјали : Најлон
Бренд : AOLIKES
Бои : Црна, Бела, Жолта, Портокалова, Сина, Виолетова, Црвена, Светло Сина
Карактеристики : Заштита на лактите
Големини : Просечна Големина
Пакет Се Вклучени :
1*лактот Поддршка Бенд

Главните карактеристики

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
hn12
Возраст:
Возрасни
Бренд Име:
Aolikes