.

Нови A41-K56 Батеријата за ASUS K46 K46C K46CA K46CM K56 K56CA K56CM S46C S56C A32-K56 A42-K56

Нови A41-K56 Батеријата за ASUS K46 K46C K46CA K46CM K56 K56CA K56CM S46C S56C A32-K56 A42-K56

892.80
DEN 848.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 14.8 V
Етикета капацитет : 2600m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
Нови A41-K56 Батеријата за ASUS K46 K46 C K46 CA K46 CM K56 K56 CA K56 CM S46 C S56 C A32-K56 A42-K56
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : за ASUS A31-K56 A32-K56 A41-K56 A42-K56
за ASUS A46 C Серија A46 CA Серија A46 CB Серија A46 CM Серија A46 V Серија A56 C Серија A56 CA Серија A56 CB Серија A56 CM Серија A56 V Серија E46 Серија E46 C Серија E46 CA Серија E46 CB Серија E46 CM Серија K46 C Серија K46 CA Серија K46 CB Серија K46 CM Серија K46 V Серија K56 C Серија K56 CA Серија K56 CB Серија K56 CM Серија K56 V Серија R405 C Серија R405 CA Серија R405 CB Серија R405 CM Серија R405 V Серија R505 C Серија R505 CA Серија R505 CB Серија R505 CM Серија R550 C Серија R550 CA Серија R550 CM Серија S405 C Серија S405 CA Серија S405 CB Серија S405 CM Серија S40 C Серија S40 CA Серија S40 CB Серија S40 CM Серија S46 C Серија S46 CA Серија S46 CB Серија S46 CM Серија S505 C Серија S505 CA Серија S505 CB Серија S505 CM Серија S550 C Серија S550 CA Серија S550 CM Серија S56 C Серија S56 CA Серија S56 CB Серија S56 CM Серија U48 C Серија U48 CA Серија U48 CB Серија U48 CM Серија U58 C Серија U58 CA Серија U58 CB Серија U58 CM Серија V550 C Серија V550 CA Серија V550 CM Серија Vivo Book S550 Серија Vivo Book S550 C Серија Vivo Book S550 CA Серија Vivo Book S550 CM Серија
.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
14.8 V
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
2001 - 2500 MAh
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
A32-K56 A42-K56
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Полн Капацитет:
2200MAH
Гаранција:
24 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Етикета Капацитет:
2600mAh
Производи Статус:
Акции