.

Лаптоп со Батерија за APPLE MacBook 13' A1280 A1278 MB466 MB467 MB771

Лаптоп со Батерија за APPLE MacBook 13' A1280 A1278 MB466 MB467 MB771

1386.72
DEN 1318.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 10.8 V
Капацитет : 4400m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
Лаптоп со Батерија за APPLE Mac Book 13' A1280 A1278 MB466 MB467 MB771
За Apple 13-инчен за Mac Book Алуминиум Unibody преносни компјутери(2008 Верзија) за Mac Book 13.3" Алуминиумски Unibody MB466 LL/за Mac Book 13.3" Алуминиумски Unibody MB467 LL/за Mac Book 13.3" Алуминиумски Unibody MB771 LL/за Mac Book 13" A1278 за Mac Book 13" MB466*/за Mac Book 13" MB466 CH/за Mac Book 13" MB466 J/за Mac Book 13" MB466 LL/за Mac Book 13" MB466 X/за Mac Book 13" MB467*/за Mac Book 13" MB467 CH/за Mac Book 13" MB467 J/за Mac Book 13" MB467 LL/За Mac Book 13" MB467 X/А За Apple A1278, A1280, MB466 D/A, MB467 D/A, MB771 G/A, MB771, MB771*/A, MB771 J/A, MB771 LL/A

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
A1280 A1278 MB466 MB467 MB771
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
apple
Тип:
Li-Ion
боја:
Сребро.
Компатибилен лаптоп модел:
A1280
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Услови:
100% Сосема Нов
Производи Статус:
Акции