.

Нови Оригинал, за HP EliteBook 840 740 745 G1 G2 Дното Случај Црна E школка

Нови Оригинал, за HP EliteBook 840 740 745 G1 G2 Дното Случај Црна E школка

DEN 1344.00

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка
Ве молиме проверете ги опис & слика пред да го купат!
Состојба
Оригиналот ( без оригинални превозот кутија ), Не ОЕМ
Одговара
HP Elite Book 840 740 745 G1 G2
Забелешка
Сликата претставува само еден од предметите. Производство многу број/датум може да бидат различни.
Пакетот Вклучува
1 buc како фото
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Главните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Hp
Пол:
Унисекс
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
HP EliteBook 840 740 745 G1 G2
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот