.

НОВ случај покритие за Samsung NP355V5C NP350V5C 350V5C 355V5C LCD Задниот Поклопец BA75-04090A/LCD Рамки Покрие BA75-04115A сива

НОВ случај покритие за Samsung NP355V5C NP350V5C 350V5C 355V5C LCD Задниот Поклопец BA75-04090A/LCD Рамки Покрие BA75-04115A сива

787.20
DEN 740.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

Напомена :
Нов висок квалитет
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Главните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
350V5C
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано