.

Нова ЗА леново за Thinkpad X220 X220i Palmrest покрие W/FP TP touchpad маска

Нова ЗА леново за Thinkpad X220 X220i Palmrest покрие W/FP TP touchpad маска

696.00
DEN 654.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Напомена :
Нов висок квалитет
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Главните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Број На Модел На:
X220
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано