.

Бели Цвеќиња Стил Заштитна Хард Корица дело Школка за 12 инчен MacBook Air 11 13 инчен Про 13 15 инчен Про Ретината 13 15 инчен

Бели Цвеќиња Стил Заштитна Хард Корица дело Школка за 12 инчен MacBook Air 11 13 инчен Про 13 15 инчен Про Ретината 13 15 инчен

815.52
DEN 726.00 -11 %

Пристапност
Во достапна форма

Главни Карактеристики : маслото стил заштитни случај за Mac Book Деликатни изглед дизајн, повеќе модерен КОМПЈУТЕР хард заштитник, го штити вашиот уред од носење и гребнатини Компатибилен со Mac Book Материјал PC Пакет Содржина Пакет Содржина 1 x Случај

Главните карактеристики

Големина:
For Macbook 12 inch, For Pro 13 With DVD, For Pro 15 With DVD, For Macbook Air 11, For Macbook Air 13, For Pro Retina 13, For Pro Retina 15, For Pro 13 Touch Bar
Број На Модел На:
678906688831
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Применливи модели:
Macbook
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Бренд Име:
Правец на Qu
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
Ultrathin Поликарбонат