.

511745-001 за hp mini 2140 лаптоп плоча ddr2 6050a2230601-powerb-a0 процесорот 1.6 ghz Бесплатен Превозот тест ред

511745-001 за hp mini 2140 лаптоп плоча ddr2 6050a2230601-powerb-a0 процесорот 1.6 ghz Бесплатен Превозот тест ред

1910.40
DEN 1796.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

Купувачот мора да го прочитате: 1,За испитот (1)Изглед инспекција,Вклучувајќи интерфејс непроменети,Изолација, хартија, итн. (2)инсталирате системот,мрежна картичка тест,звучна картичка тест,usb тест,3d тест,Рестартирајте најмалку 2 пати (3), Ние ќе се обезбеди фото на купувачот id и тест процес,Тоа е нешто што неколку продавачи може да го направи (4)главниот одбор нема coms батеријата 2,За гаранција (1)Бесплатни гаранција од 60 дена од приемот на стоката,ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања,ве Молиме да не коментар случајно 3,За испорака (1)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ние ќе го испрати надвор од 5-7 работни дена (2)Бидејќи транспорт е трети лица друштвото,Па ние може да ви го гарантира точна време на испорака,Ако не се примените стоки за долго време,ве Молиме контактирајте со нас (3)цените не вклучуваат царинските давачки,Други трошоци, како што се царина, се на товар на купувачот 4,За набавка (1)Слободен товарни ние помине epacket,Што е потребно околу 20 до 60 дена,ве Молиме изберете друга експрес испорака ако е потребно итно (2)ве Молиме бидете сигурни дека вашата стоки се исти како нашата,Ако не сте сигурни,ве Молиме обратете се на резервен дел број,Или да обезбеди слики да ни се обратите за сигурни (3)Ако ви треба повеќе,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде задоволителна цена.

Главните карактеристики

Тип:
Лаптоп Приклучни Станици
Број На Модел На:
2140
Бренд Име:
Knotolus
Пакет:
No
2140 плоча:
Користи