.

Бесплатен Превозот LTN170CT01 LP171WU2 B170UW02 2 CCFL 30 PIN LCD Дисплеј Лаптоп со Екран Панел

Бесплатен Превозот LTN170CT01 LP171WU2 B170UW02 2 CCFL 30 PIN LCD Дисплеј Лаптоп со Екран Панел

DEN 2832.00

Пристапност
Во достапна форма


ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно. Ние ќе ги испратите на компатибилни една наместо ако оригиналот надвор од акциите.
•1>LCD име на модел во раката сега
•2>Вашиот лаптоп име
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис
Состојба НА+ НОВ Дел број LTN170 CT01(или замена модел) Големина 17.0 инчи Резолуција 1920*1200 Размерот slimp Гаранција 3-дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Гаранција : 3 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени.
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да
beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во
резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.

Главните карактеристики

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
DELL,Acer,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Универзална Екран,Портал,Fujitsu,SONY,HP/Compaq,Lenovo,Asus
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
LTN170CT01
Компонента Тип:
lcd екран