.

Бесплатен превозот LTN140AT21-801 LTN140AT21-802 LTN140AT21-803 LTN140AT21-804 LTN140AT21-806 LTN140AT21-C01 LTN140AT21 LCD LED SCREE

Бесплатен превозот LTN140AT21-801 LTN140AT21-802 LTN140AT21-803 LTN140AT21-804 LTN140AT21-806 LTN140AT21-C01 LTN140AT21 LCD LED SCREE

DEN 4704.00

Пристапност
Во достапна форма


Големина 14.0 инчен екран Одделение Нов степен Површината МАТ Резолуција 1366*768 Бренд WK Модел LTN140 AT21 Пакување 20pcs по картон Гаранција 6 месеци
2.Пакување : Кревка Кориснички Пакет
3.C ondition : Сосема Нов, Директно од производство на 100% КОМПАТИБИЛЕН
Пакување
Пакување : Сите екранот се многу силни пакување,бидете сигурни дека на товар ќе биде во многу безбедно ниво. Трговски Информации
_ __________________________________________________________________________________________________________________________
ПЛАЌАЊЕ
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ

Главните карактеристики

Големина На Екранот:
14
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
LTN140AT21
Компатибилен Бренд:
Samsung,SONY,Toshiba,Lenovo,Asus
Бренд Име:
Reboto
Испорака Детали:
3-5days
Резолуција:
1920*1080
Време На Одговор:
2ms
Осветленоста:
500cd/m
Приказ На Односот На:
16
Сооднос На Контрастот:
1000
Панел Тип:
TFT
Големина:
14.0 inch