.

LETER 12Lines 3Д Ласерски Ниво на Само-Израмнување 360 Хоризонтална И Вертикална Крстот Супер Моќни Ласерски Зрак Линија

LETER 12Lines 3Д Ласерски Ниво на Само-Израмнување 360 Хоризонтална И Вертикална Крстот Супер Моќни Ласерски Зрак Линија

DEN 4224.00

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Мерење Модел:
12 линии
Тип:
Линија Ласери
Големина:
32
Бренд Име:
LETER
Прецизност:
2mm
Број На Модел На:
3D
Бранова должина:
635