.

Убаво Латинска Танц Фустани За Жени Оригинални Tassel Црна Здолништа Дами ChaCha Румба Самба Фудбалскиот Ballroom Изложба Фустан 13139

Убаво Латинска Танц Фустани За Жени Оригинални Tassel Црна Здолништа Дами ChaCha Румба Самба Фудбалскиот Ballroom Изложба Фустан 13139

DEN 2016.00

Пристапност
Во достапна форма


Бренд : Танц Кралица
Големина(единица : cm)
Биста
Половината
Соодветна Тежина
М
78-90
62-74
45-55 Kg
L
86-96
72-80
55-60 Kg
XL
90-100
78-86
60-65 Kg
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
1

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DQ13139
Материјал:
Полиестер
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
Материјал:
Tassel
Вклучуваат:
1*Фустан
За:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Пасо doble / Каубој
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.