.

DJGRSTER 2017 Возрасни латинска Танц Костим Ballroom Танцување Фустани Девојки Џез Танц Носии Танго Костим Самба Vestido латино

DJGRSTER 2017 Возрасни латинска Танц Костим Ballroom Танцување Фустани Девојки Џез Танц Носии Танго Костим Самба Vestido латино

1757.28
DEN 1230.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


DJGRSTER 2017 Возрасни латинска Танц Костим Ballroom Танцување Фустани Девојки Џез Танц Носии Танго Костим Самба Vestido латино
1 CM=0.39 ИНЧЕН
Моделот е 164 см, 47 кг,носат М големина, над големина за вашиот референца Детални големина, се мери со рака, 1-3 см грешка е дозволено

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
DJGRSTER
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GRS-38410
Материјал:
Lycra,Rayon
Стил:
жените латинска фустан
боја:
Црна,Црвена
Карактеристично:
Tassel