.

16Ft Миленичиња Куче, Мачка Кутре Стигнале Поводник Влечење Јаже со можност да биде продолжен Нема Метежот Одење Води За Мали Средни Големи Куче До 110lbs

16Ft Миленичиња Куче, Мачка Кутре Стигнале Поводник Влечење Јаже со можност да биде продолжен Нема Метежот Одење Води За Мали Средни Големи Куче До 110lbs

DEN 527.52

Пристапност
Во достапна форма


*Тип : Стигнале Куче Поводник.
*2 Светли Бои : Зелена,Портокалова, Сива, Розова, Црвена, Сина, Црна, Роуз
*Материјал : ABS+TPR обвивка, најлон лента, никел snap кука
*Стигнале дизајн промени традиционалните куче одење начин, кој носи повеќе забава и слобода за вашето домашно милениче
*Ергономски дизајн ви овозможува да го зграби рачката удобно и контрола на вашето куче во склопот
*Прилагодлива лента должина може да се контролира домашно милениче одење спектар според виртуелна околност, никогаш не метежот или да се ограничи слободата
*Едно копче за контрола, повеќе флексибилна работа како сакате
*Одговара За : Мали, Средни и Големи Кучиња,e.г.Chihuahua,Yorkie,Poodles,Боксер,итн.
*Пакет : 1 x поводник
Големина на :
5 M(16ft) должина
Бесплатен превозот за повеќето земји. Ние брод на вас од страна на Кина Пост Воздух ако пакетот помалку од 2 кг. Ако вашиот купите повеќе од 2kg, ние автоматски ќе го избере експрес испорака ( DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS / Посебна линија ) за вас. Тоа ќе трае 5-10 работни денови. Ако не можете да го добиете вашиот предмет во 6 недели, ве молиме ги споделите со нас сега, ние ќе ги провери тоа за вас.
Откако ќе го потврдите вашиот производ, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.

Главните карактеристики

Големина:
16ft
Бренд Име:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ ИЗВЕДУВАЧ
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Рефлексивни
Тип:
Leashes
Куче Поводник Тип:
Стигнале Leashes
Тип:
Кучиња
Функција:
Стигнале
Материјал:
Најлон и Пластика
Големина:
16ft
Применливи Раси:
мали, средни и големи