.

10-50 Метри/Пакет, 1m по парче предводена од алуминиумски профил тенок 1m со млечниот дифузна или избриши маска за led ленти

10-50 Метри/Пакет, 1m по парче предводена од алуминиумски профил тенок 1m со млечниот дифузна или избриши маска за led ленти

4313.76
DEN 4055.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


10-50 Метри/Пакет, 1m по парче предводена од алуминиумски профил тенок 1m со млечниот дифузна или избриши маска за led ленти
Компоненти
1m алуминиумски профил за led ленти вклучени
· 1x1meter алуминиумски профил
· 1x1meter млечниот дифузна или избришете ги покрие
· 2x Монтажа клипови
· 2x Крајот капи (1pcs со дупки за жица, 1pcs нема дупки)
Answer : ___________________________ Note :
· Дел број : Алуминиумски профил -1 M-Млечниот дифузна или избришете ги покрие
· Големина : 1000x19x19mm
· l ед ленти не е вклучен! Ако треба, pls контакт со нас преку е-Маил.
· 10-50pcs пакет, 1pcs е 1m. Ако ви треба други должина, pls контакт со нас преку е-Маил.
· 1pcs=1meter алуминиумски профил +1meter маска+ 2 парчиња крајот капи+2 парчиња монтажа клипови
· За 5-10мм флексибилни 3 M adhersive лента
Под слика се покаже објект се со млечниот дифузна капак.
Производи Слика
Примена
Answer : ___________________________ NOTE :
а.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Плаќање
Ве молиме да плаќаат пари во рок од 5 дена по аукцијата заврши.

Главните карактеристики

боја:
млечниот дифузна маска, јасно маска
Wattage:
10 Pieces, 15 Pieces, 20 Pieces, 25 Pieces, 30 Pieces, 35 Pieces, 40 Pieces, 45 Pieces, 50 Pieces
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
LED Чип Модел:
SMD5050
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Боја Temp(К):
6000K
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
Спецификации (монистра светлина / m):
50
Потрошувачка на енергија (W/m):
4W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
led алуминиумски профил
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
Бренд Име:
sinomann
Карактеристики:
цврсти led лента
Features10:
led diffuser маска
Features1:
полица осветлување
Features2:
12v led светло бар
Features3:
barra led usb
Features4:
led капакот млечниот
Features5:
алу профил за led лента
Features6:
led лента алуминиум
Features7:
алуминиумски профил
Features9:
led светло бар