.

LED Подземни Светлина 1W 3W 5W DC12V 85-265VAC IP65 Погребан Вдлабнати Кат Земјата Пат Пејзаж Светилка

LED Подземни Светлина 1W 3W 5W DC12V 85-265VAC IP65 Погребан Вдлабнати Кат Земјата Пат Пејзаж Светилка

381.60
DEN 309.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Најдобра Водоотпорен 1 W 3 W 5 W LED Подземни Светлина Светилка 212 V/85-265 VAC
Отворено Градина Пат Погребан Двор Светилка Пејзаж Место Светла
Спецификација : LED type : Висока Моќност 1 W Напон : 85-265 VAC / 12 V LED кол : 1 парчиња светла боја : Топло бела / Ладно бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 100-120 LM се Соочуваат со Дијаметар : 65mm Дупка Големина : 60(Д)*80(H)mm Спецификација : LED type : High Power 3w Напон : 85-265 VAC / 12 V LED кол : 3 дел светла боја : Топло бела /Ладно Бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 300-350 LM се Соочуваат со Дијаметар : 80mm Дупка Големина : 75(D)*80(H)mm Спецификација : LED type : Висока Моќност 5w Напон : 85-265 VAC LED кол : 5 парче Светлина боја : Топло бела / бела /Ладно бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта Грав Агол : 90degree Lumens : 500-600 LM се Соочуваат со Дијаметар : 100mm Дупка Големина : 95(D)*90(H)мм

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, Црвено, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
1W 12V, 3W 12V, 5W 12V, 1W 85V-265V, 3W 85V-265V, 5W 85V-265V
Тип На Објект:
Подземни Светилки
сертификација:
CE
Заштита Ниво:
IP65
Бренд Име:
CYLRDXK
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
R1
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Карактеристики:
1W 3W 5W
Гаранција:
2
Напон:
85-265V