.

Ултра Сјајна КОЧАН+LED Светло Магнетни Светло Факел Работа Светилка Со Магнет Кука за Кампување Отворено Спорт Напојува Со 3*ААА

Ултра Сјајна КОЧАН+LED Светло Магнетни Светло Факел Работа Светилка Со Магнет Кука за Кампување Отворено Спорт Напојува Со 3*ААА

637.92
DEN 364.00 -43 %

Пристапност
Во достапна форма


Ултра Сјајна КОЧАН+LED Светло Магнетни Светло Факел Работа Светилка Со Магнет Кука за Кампување Отворено Спорт Напојува Со 3*ААА
Карактеристики :
Ултра-светли,Со најновите дизајн, може да се обезбеди моќен осветлување, без да се грижите за светлината не е доволно
Висок-квалитет,работата светлина има 3 Лесни начини да се чувствуваат слободни да изберат : Висок зрак,Ниска зрак светла и флеш црвено светло.
Долг работен век,LED последните над 10,000 часа или повеќе,не треба да се разгледа замена на сијалицата
Силна изградена-во магнет и 360-степен свитлива вртливата кука може да ги исполни сите услови на употреба
Издржливи пластична тело може да издржи груба употреба и неочекувани ситуации
Спецификации :
Телото Боја : Црна+Жолта
Материјал : пластика
Светла боја : Бела светлина, и Црвено светло
Моќ : 3*AAA Батерии(не се вклучени)
Димензии : 21.5 x 5 x 3.5 см
Нето тежина : 133g
Пакет се вклучени :
1 *LED Светилка

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Број На Модел На:
WY8142 фенерче
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Тип На Батерија:
ААА
Лумен:
800
полнач:
Не Е Применливо
Водоотпорен:
Yes
боја:
Жолта
Зум:
No
Wattage:
3w
сертификација:
CCC,FCC
Бренд Име:
sanyi
Функција:
Шок Отпорни
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Светилка:
Осветлување
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Модел на LED Монистра:
КОЧАН+LED