.

Carnations ЛАСЕРСКИ ГРАВИРАНИ КРИСТАЛНАТА ноќ Светлина Цвет кристал Led Светло За Мајка И Роденденски Подароци

Carnations ЛАСЕРСКИ ГРАВИРАНИ КРИСТАЛНАТА ноќ Светлина Цвет кристал Led Светло За Мајка И Роденденски Подароци

1131.84
DEN 1075.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.
Карактеристики :
3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.
Направен од кристал, envrironmental и безбедно да се користи.
Направени за создавање на романтично опкружување.
Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.
USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија.
Спецификации :
Тип : Кристал куче Ноќ Светлина
Светла боја : Сина, Зелена Бели Црвени
Материјал : Кристално
Објектот големина : 5*5*8 CM ( L * W * H )
Објектот тежина : 500 G
Пакет листата :
1 * кристално светилка 1*База ( 3*AAA батерија не се вклучуваат)
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
carnations врежани 3D ноќта светлина
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Обликот:
Флорални
Тип На Батерија:
ААА
Е Батерии Вклучени:
No
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
MMTSUN
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Тип:
ноќ светлина
боја:
сина црвена бела зелена 4 бои
Употреба:
atompshere валентин подароци декоративни ноќ светлина
Обликот:
ласерски гравирани carnations
Тип:
новина 3D кристалната ноќ светлина
Големина:
50*50*80mm
Пакување:
Кристал на светлина+ светлина база