.

JIFENGCHENG Модерен Минималистички Дневна Соба и Спалната соба Ноќни LED Светилка Цврсто Дрво Студија Метал Долго Рака Ѕид Светилка Luminaria

JIFENGCHENG Модерен Минималистички Дневна Соба и Спалната соба Ноќни LED Светилка Цврсто Дрво Студија Метал Долго Рака Ѕид Светилка Luminaria

3710.40
DEN 3154.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


парче
Извор на светлина : LED-E27 (производ не содржи сијалица)
LED Количина : 1
Производ Големина : 48 * 50
Боја : Даб / бела
Материјал : железо
Напон : AC 110 V-220 V
Примена : дневната соба / спалната соба / студија и така натаму
Простор : 5-10 квадратни метри

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број На Модел На:
md06247
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Бела
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
Тело Материјал:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Сенка Тип:
Железо
Карактеристики:
LED
Техника:
Насликани
Напон:
220V,110V
Примена:
Foyer,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Бренд Име:
JiFengCheng
Стил:
Арт Деко
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,CE
Сенка Ветер:
Надолу
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
прекинувач копчето
лофт дома осветлување:
модерната ѕид sconce
ноќни читање светилка:
модерната ѕид светлина
ѕидот осветлување модерна коридор:
модерната sconce ѕид светла
led светилка ѕид:
спалната соба светилка
sconce ѕид светла:
селски ѕид sconces
модерната ѕид светлина:
led скалило светлината
led читање светлина кревет:
читање светилки монтира на ѕид
до одредување на светлината надворешен ѕид светлина:
спалната соба ѕид современите осветлување
ѕидот монтирани ноќни лампи:
читање светилки монтира на ѕид
флексибилни ѕид светлина:
модерната ѕид sconce