.

d10 мода женска bottoms високо еластична панталони capris удобно плус leggings американски стил популарна печати бесплатен превозот xxxxxl

d10 мода женска bottoms високо еластична панталони capris удобно плус leggings американски стил популарна печати бесплатен превозот xxxxxl

624.00
DEN 318.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар. Ткаенина содржина : 92% Полиестер/Poliester,8% Spandex/Elastano Референца Димензија : СОДРЖИНИ Една Големина(S,M,L) Плус Големина(XL,XXL) 3 XL-5 XL CM CM CM Надвор должина : 92 98 104.1 Hipline : 38.5 47 56.5 половината : 30 34 41.9 нога отворање : 10 12 12.7 пред подемот : 25 29 33 назад пораст : 28 32 39.4

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
D105
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
bccsk