.

Крпи во Шангај бојата на обоени тенка мека памучна мала крпа крпа за деца да се мијат нивните лица и вани

Крпи во Шангај бојата на обоени тенка мека памучна мала крпа крпа за деца да се мијат нивните лица и вани

DEN 283.20

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : KL731
Боја : розова сино зелена спецификација на Производот : 27*57 см Квалитет : 35 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о 1 кеси на 3 крпи hipipng метод Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена. Тоа е различно во различни земји. Ве молиме да ги проверите деталите во discription и да чекаат трпеливо! Боја Разлика Поради различни производство серијата, може да exsist некои боја разлика. Не влијае да се користи! За Данок На доход е обвинет од страна на царинските на секоја земја, тоа е се платени од страна на клиентите, продавачот не рамо било данок! Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска за повеќе детали! Ако тоа е купувачот е причината поради која причина купувачот не може да добие стоки, ние не responsble за ова . Како : купувачот одбие да го исчистите царината, во ред телефонски број или адреса, итн. Ако тоа е купувачот е причината поради која причина производот да се врати во нас, купувачот плаќа на двете испраќање и враќање превозот цена.

Главните карактеристики

боја:
KL731 Случаен боја
Големина:
27x57cm
Стил:
Лента
Техника:
Плетени
Расположливиот:
No
Материјал:
100% Памук
Тежина:
35g
Шаблон Тип:
Шарени
Шема:
Предиво Обоена
Апсорпција:
5s-10-ти
Функција:
Брз-Сува
Тип:
се соочуваат со крпа
Број На Модел На:
KL731
Обликот:
правоаголник
Функција:
Тенка